cz sk pl eng 
login   hasło   

O nas


Biotherapy sp. z o.o. jest młodą czeską firmą, która powstała w wyniku połączenia bogatego doświadczenia w zakresie produkcji efektywnych i popularnych wyrobów w dziedzinie zdrowia z ponad dziesięcioletnią praktyką w zakresie wielopoziomowego marketingu, w tym systemów szkoleniowego i wspierającego.

Firma Biotherapy dysponuje własnym zapleczem rozwojowym, środkami produkcyjnymi, bazą legislatywną, a przede wszystkim wyśmienitą kadrą fachowców. Zespół ludzi, który w Biotherapy pracuje nad rozwojem nowych produktów, łączy w sobie lata praktyki w zakresie medycyny alternatywnej i tradycyjnej z doświadczeniami z długotrwałych pobytów w krajach starej medycyny wschodniej.

Obok wysokiego profesjonalizmu przy osiąganiu maksymalnej jakości i efektywności produktów, nasza firma kładzie także duży nacisk na otwartą komunikację z naszymi dystrybutorami m.in. w celu uzyskania ich maksymalnego poparcia. Wynagradzamy głównie na podstawie osiągniętych wyników, ale dodatkowo regularnie przygotowujemy cały szereg wspierających i motywacyjnych narzędzi, wychodzących poza ramy podstawowego planu prowizyjnego.

  • Misją Biotherapy jest nieustanne propagowanie wiedzy o dobroczynnych właściwościach systemu terapii świetlnej, gromadzenie licznych opinii jej zwolenników oraz udostępnienie ich wszystkim zainteresowanym. Podobnie też pragniemy umożliwić spełnianie tej misji każdemu, kto zrozumiał jej sens i znaczenie.

  • Mottem firmy Biotherapy jest sukces i zadowolenie wszystkich naszych dystrybutorów i klientów płynące ze zdrowia, piękna oraz witalności, uzyskanych dzięki naszym produktom.

  • Wizją Biotherapy jest osiągnięcie ogólnoświatowej dominacji w dziedzinie produktów terapii świetlnej. Ten ambitny cel nie osiągniemy bez odpowiedniego systemu sprzedaży, serwisu klientów, wyjątkowych produktów, ale przede wszystkim bez Państwa, niezależnych dystrybutorów Biotherapy.Telefon/Fax: (+48) 32 785 80 58
Tel. kom.: (+48) 694 875 212
Centrum Obsługi Klienta: ul. Powstańców 19, 40-039 Katowice


© Copyright 2003 Biotherapy, s.r.o. All Rights Reserved.