cz sk pl eng 
login   heslo   

Pro klientyZkušenosti
Reference
Případové studie
Lékař radí
Nejčastější dotazy
Vademecum zdraví
BiotherapyInfo
Příběhy měsíce
Klub Biotherapy

Vyberte si kategorii:
Kožní (dermatologické) obtíže Gynekologické potíže, těhotenství, porod Postižení pohybového aparátu, bolestivé stavy
Stomatologické obtíže, postižení sliznice dutiny ústní a nosní Ostatní obtíže Veterinární indikace

Vyberte si dle klíče:

Přidejte vlastní zkušenost
» 

ostatní obtíže

  

Jsem velice vděčná lidem, kteří mě s tímto výrobkem seznámili ...

 
 Marcela Vyroubalová (Staré Město p. Sněžníkem)
 

V srpnu roku 2002 jsem si zakoupila biolampu Biostimul. V té době jsem trpěla úpornými bolestmi hlavy - migrénami, asi 2x měsíčně. Začala jsem používat biolampu vždy již v počátečním stavu a bolest hlavy spolehlivě zmizela do 20 minut. Dnes, tj. v květnu 2003 mohu říci, že jsem od doby, co mám tenhle malý zázrak, nemusela použít ani jednu tabletu od bolesti, i když někdy byly mé stavy dost těžké. Jsem velice vděčná lidem, kteří mě s tímto výrobkem seznámili a hlavně firmě Biotherapy, která mi umožnila nejen zlepšit mé zdraví, ale pomoci při různých problémech i mým přátelům.

Náš komentář


V případě migrény a podobných potíží, provázených silnou bolestí hlavy, je vhodné aplikovat přístroj na spánky, temeno hlavy a ještě připojit nasvěcování krční šíje a páteře. Tímto způsobem si již pomohlo mnoho lidí, nad kterými jejich lékař už jen zoufale lomil rukama a kteří měsíčně utráceli neuvěřitelné sumy v lékárnách za preparáty, které jim nedokázaly dlouhodobě pomoci. V souvislosti s migrénou: nejnovější řada přístrojů BioStimul je vybavena novým softwarem, který umožňuje vypnutí zvukové signalizace během terapie. Tato funkční změna byla učiněna na základě požadavků našich klientů, pro větší pohodlí právě při aplikacích u různých bolestí hlavy.


Zablokování krční páteře ...

 
 Hana Janoutová (Jílové)
 

S Biostimulem jsem velmi spokojená, protože jej celá má rodina skoro denně používá. Hlavně ho užíváme na různá nachlazení, jako třeba rýma (do 3 dnů mizí), bolení hlavy, bolení v krku (bolest okamžitě přestává), zablokování krční páteře (díky mé profesi na to dost často trpím) – po nasvícení 10-15 min. se mi krásně uvolní a mohu opět otáčet hlavou.

Náš komentář


Nelze, než paní Janotové poblahopřát! Správnou preventivní aplikací BioStimulu, jak při bolestivých stavech, tak při klasickém nachlazení či na sice běžné, ale zato často se opakující potíže, vyloučila zbytečnou konzumaci obvyklých tablet. Biolampa tak opět dokázala, že je více než úspěšnou alternativou konzumace léků, které navíc svými vedlejšími účinky často zbytečně zatěžují léčený organismus.


Říznutí žiletkou ...

 
 Pavel Cywka (Orlová - Lutyně)
 

Při holení jsem se říznul žiletkou a tudíž jsem použil Biostimul v automobilu při čekání na křižovatkách na červené a v silničních zácpách. Velice rychle se říznutí zahojilo. Tato zkušenost mi pomohla i k získání první zákaznice, které jsem lampu prodal, a které pomohla s problémem ostruh na patách – je velice spokojená.

Náš komentář


Mobilita BioStimulu je jednou z velkých předností tohoto nejnovějšího typu biolampy, která jako zdroj světla používá nejmodernější vysocesvítivé LED diody a díky tomu je lze napájet i pomocí bateriového zdroje nebo autoadaptéru. U akutních stavů tak nemusíte čekat na večerní návrat domů z práce, ale můžete BioStimul aplikovat ihned, jakmile to váš zdravotní stav bude vyžadovat. V souvislosti se řeznými ranami je však třeba brát v úvahu, že u silných krvácivých stavů je lepší s aplikací biolampy vyčkat až na okamžik, kdy z rány přestane téci krev.
No, a pokud vám BioStimul pomůže, dopřejte jeho výhody a přednosti také ostatním! Můžete si navíc – pouhým vyprávěním vašich zkušeností a vašeho konkrétního příběhu – i trochu přivydělat, stejně jako pan Cywka.


Zmizely modřiny ...

 
 Jana Chládková (Rybniště)
 

Díky BioStimulu zmizely modřiny, podlamování kolena, popáleniny.

Náš komentář


Vliv světelné terapie na urychlení regenerace živé tkáně byl jedním z prvních klinickými testy prokázaných účinků biolampy. Jako u mnoha jiných zkušeností i u této platí, že včasná aplikace zvýší naději na rychlý úspěch terapie. Zkuste si sami někdy porovnat rychlost hojení a ústup bolesti u popálenin léčených klasickým způsobem a na druhé straně BioStimulem - a pak nám o tom napište tak, jako paní Chládková.


Bolesti zad ustoupily ...

 
 Jiří Kruška (Varnsdorf)
 

Bolesti zad ustoupily, bolest se částečně přesunula do LDK. Můj syn (8 let) použil lampičku na bolavé bříško (průjem) a rychle pocítil úlevu.

Náš komentář


Obrovskou výhodou světelné terapie je, že dokáže pomáhat všem lidem (a nejen jim) bez rozdílu věku či pohlaví. Jen díky své univerzálnosti dokáže v organismu působit např. jak na potlačení průjmu, tak i naopak proti zácpě. To vše je možné jen a jen díky tomu, že biolampa působí jako zdatný a přirozený aktivátor samoléčebného potenciálu živého organismu, který si pak již obvykle s daným problémem ví rady sám.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16


© Copyright 2003 Biotherapy, s.r.o. All Rights Reserved.