cz sk pl eng 
login   heslo   

Pro klientyZkušenosti
Reference
Případové studie
Lékař radí
Nejčastější dotazy
Vademecum zdraví
BiotherapyInfo
Příběhy měsíce
Klub Biotherapy

Vyberte si kategorii:
Kožní (dermatologické) obtíže Gynekologické potíže, těhotenství, porod Postižení pohybového aparátu, bolestivé stavy
Stomatologické obtíže, postižení sliznice dutiny ústní a nosní Ostatní obtíže Veterinární indikace

Vyberte si dle klíče:

Přidejte vlastní zkušenost
» 

ostatní obtíže

  

Příznaky alergie ...

 
 Jana Kyslíková (Ústí nad Labem)
 

Od roku 1985 beru od května do srpna léky tlumící příznaky alergie na pyly. Od 3. 6. 2002 používám Biostimul – 2krát denně 5 min. na kořen nosu. Po měsíci jsem léky vysadila.

Náš komentář


Lidí, kterým pravidelná konzumace léků či vlastní alergická reakce znepříjemňují život, každým rokem přibývá. Vysoká účinnost světelné terapie u tzv. civilizačních chorob je mimo jiné dána i mimořádnou schopností biolampy přirozeně aktivovat samoléčebný potenciál organismu, a to prostřednictvím jednoduché a časově nenáročné stimulace akupunkturních oblastí.


Nachlazení, chřipka, angína ...

 
 Jarmila Douchová (Humpolec)
 

Úžasně pomáhá na posílení imunity, od té doby co jí mám, nevím co je nachlazení, chřipka, angína aj. Dále bezvadně pomohla na spáleniny, bolavé nohy, klouby, kuří oka, ekzémy atd. Bezvadná věc, vřele doporučuji!

Náš komentář


Tento druh zkušeností přímo svádí k parafrázování okřídleného sloganu z filmu Limonádový Joe : „ … bolavé rány, klouby, kuří oka – vše vyléčí … BioStimul”. Pokud se však pokusíme o serióznější pohled na popsanou zkušenost, budeme s největší pravděpodobností překvapeni, jak blízko realitě vlastně uvedený slogan je. Většina popsaných obtíží je ve skutečnosti jen vnějším projevem narušené rovnováhy v lidském organismu. Pokud však dokážeme ve správnou dobu a na správné místo dodat to správné množství energie v takové podobě, jakou dokáže živý organismus využít, pak už se o obnovení rovnováhy (tj. uzdravení) dokáže obvykle postarat organismus sám. Mnohokrát prověřené pravidlo, které říká, že v jednoduchosti je síla, platí i v tomto případě.


Pomáhá na zmírnění nitroočního tlaku ...

 
 Jiří Roll (Horní Kozolupy)
 

Pomáhá na zmírnění nitroočního tlaku. Úleva nastává po třetí minutě svícení BioStimulem. Taktéž výborné na vnitřní křečové žíly na dolních končetinách.

Náš komentář


Nepříjemný nitrooční tlak bývá často předzvěstí glaukomu (zeleného zákalu). Včasné nasazení BioStimulu je i v tomto případě vhodnou prevencí těžšího onemocnění. Při aplikaci BioStimulu v oblasti oka upřednostňujte – pokud se nejedná o běžné ječné zrno nebo zánět očního víčka – nasvěcování oblastí spánku a krční páteře. Vyvarujte se aplikací do otevřeného oka a nepoužívejte pulzní režim.


Je to pro nás malý zázrak ...

 
 Eleonora Remtová (Rotava)
 

10 let měla 79letá babička ucpané karpální tunely, každých 4-5 měsíců musela chodit na injekce do zápěstí, aby vůbec mohla hýbat rukama a aby alespoň částečně ustoupila bolest. Od té doby, co používá lampu Biostimul, ruce vůbec nebolí, injekce ani léky nepoužívá. Lampu používá denně při sebemenší jakékoliv bolesti.
Je to pro nás malý zázrak.

Náš komentář


Zkušenost, která jednoznačně dokazuje, že ani vyšší věk není důvodem k tomu, aby se člověk smířil s tím, že lepší už to nebude. Budiž uvedené řádky poučením těm, kdož seniorům říkají, že v jejich věku je nějaká ta pravidelná bolest již normální. Vzhledem k pomalejší odezvě staršího organismu je však žádoucí přiměřené prodloužení doporučené doby aplikace, a to alespoň o 1/3.


Trpěla jsem bolestmi a pícháním v uších ...

 
 Olga Pavliňáková (Koryčany)
 

Trpěla jsem bolestmi a pícháním v uších. Po nasvícení 8.února obtíže přešly a od té doby se znovu nevrátily. Dnes je 24.dubna a ucho nebolí!

Náš komentář


Aplikace biolampou BioStimul při terapii těchto problémů je možné provádět jak přímo na oblast zevního zvukovodu (tak říkajíc „přímo do ucha“), tak i na oblast za ušním boltcem. V obou případech doporučujeme použití pulzního režimu. Nedejte se zmýlit tím, že v některých případech subjektivní pocit po několika prvních nasvíceních říká, že se bolest dokonce částečně zvětšila – je to zcela normální reakce organismu a vytrváte-li, dosáhnete svého cíle tak jako paní Pavliňáková.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16


© Copyright 2003 Biotherapy, s.r.o. All Rights Reserved.