cz sk pl eng 
login   heslo   

PRE ODBORNÍKOVProduktyBS 302
BS 501
BS 601

BS 302

Je základná verzia produktového radu osobných systémov svetelnej terapie spoločnosti Biotherapy, ktorá otvára úplne novú dimenziu a to prostredníctvom neobmedzenej mobility.

BS 302 predstavuje základnú verziu produktového radu Biostimul, ktorá je primárne určená pre domáce použitíie. V oblasti klinickej praxi je však jeho použitie v súčasnej dobe tak veľmi rozšírené a to predovšetým vzhľadom k jeho jednoduchému použitu a kompaktnosti pri zachovaní plnej efektivity metódy Fotonyx.
Základným obmedzením pre širšie využitie v kinickej praxi je menší fotonický displej. Pre lekárske ordinácie, rehabilitačnú a kosmetickú prax nachádza v praxi ďaleko väčšie uplatnenie systém BS 501.

Popis systému BS 302:
Zabudované akumulátorové batérie umožňujú až niekoľko hodinovú aplikáciu kdekoľvek bez pripojenia do el. siete. K univerzálnemu terapeutickému pôsobeniu využíva energiu vysoko polarizovaného červeného svetla (626 nm), integrovaný procesor umožňuje voľbu dĺžky aplikácie a dôkazom výnimočnosti Biostimulu BS 302 je okrem iného i zásadná inovácia terapeutických režimov v podobe efektivnějšieho quasikontinuálneho (100Hz) a širokospektrálnejšie pôsobiaceho pulzného režimu (s premenlivou frekvenciou od 10 do 2 Hz).

Obsah balenia:
Biostimul BS 302 (červená - 626 nm)

Príslušenstvo:
Sieťový adaptér
Prepájací kábel
Cestovná taštička
Užívateľská príručka
Sprievodca svetlom fototerapie: Svetlo ktoré uzdravuje …

Doplnkové produkty:
Mobilný držiak
BioFluid


© Copyright 2003 Biotherapy, s.r.o. All Rights Reserved.