cz sk pl eng 
login   heslo   

Dlhodobá perspektíva

Svet dnes stojí na prahu nového priemyselného odvetvia - odvetvia svetelnej terapie.

Uplynuli tisíce rokov, za ktoré sa svetelná terapia viac alebo menej intenzívnejšie používa k liečbe celého radu zdravotných potiaži. Skutočný rozmach však toto odvetvie zažíva až v posledných rokoch - celosvetové udalosti, výsledky, testovanie a aktivity rôznych záujmových skupín v oblasti svetelnej terapie dávajú možnosť tušiť zrod nového fenoménu.

Svetelná terapia je rozhodne najšetrnejšou a najprirodzenejšou formou dodania tak potrebnej energie na bunkovú úroveň živých organizmov. Prináša veľakrát neuveriteľné výsledky za veľmi krátku dobu a to bez rizika vedľajších účinkov. S nástupom nových technológií a pod vplyvom posledných výsledkov v oblasti svetelnej terapie sa Biotherapy podarilo vyrobiť vysoko účinný prístroj za cenu, ktorá je dostupná skoro každému. Nie je teda zvláštne, že si svetelná terapia získava zástupy nových priaznivcov.

Pre skutočnú perspektívu nie je dôležité kde stojíme teraz, ale kam smerujeme. Kde chceme byť zajtra, o tri mesiace, o rok alebo o desiatky rokov - vlastný vývoj a výroba nám ale dáva tú najlepšiu kontrolu do budúcnosti, akú si môžeme priať.

Veľkú perspektívu v sebe skrýva i náš systém provízií a synergicky tak doplňuje zmienenú produktovú perspektívu. Postavenie pracujúceho distribútora Biotherapy v provízovom systéme a teda nárok na výšku provízie je neustále vylepšované, bez ohľadu na to, či distribútor pracuje rýchlo alebo pomaly, s veľkými alebo momentálne menšími úspechami. Jednoducho sa dá povedať, že provízie a odmeny distribútora Biotherapy rastú s jeho odvedenými výkonami, a nikdy se nedostanú pod úroveň, ktorú už distribútor dosiahol.

Perspektíva je v dnešnej hektickej dobe magickým zaklínadlom a my si prajeme, aby ju distribútori Biotherapy pociťovali stále silnejšie.


© Copyright 2003 Biotherapy, s.r.o. All Rights Reserved.