cz sk pl eng 
login   heslo   

Pro klientyZkušenosti
Reference
Případové studie
Lékař radí
Nejčastější dotazy
Vademecum zdraví
BiotherapyInfo
Příběhy měsíce
Klub Biotherapy

Vyberte si kategorii:
Kožní (dermatologické) obtíže Gynekologické potíže, těhotenství, porod Postižení pohybového aparátu, bolestivé stavy
Stomatologické obtíže, postižení sliznice dutiny ústní a nosní Ostatní obtíže Veterinární indikace

Vyberte si dle klíče:

Přidejte vlastní zkušenost
» 

kožní (dermatologické) obtíže

  

Léčení otevřených bércových vředů ...

 
 František Žídek (Podhradní Lhota)
 

Dlouhodobé léčení otevřených bércových vředů u tety - prakticky bez pozorovatelných výsledků. Po 14ti dnech aplikace BioStimulu - zavřená ložiska vředů. Je to super.

Náš komentář


Krásný příklad toho, jak velký významový rozdíl je mezi slovy léčit a vyléčit, a také toho, co dokáže samo lidské tělo, pokud je aktivované životodárnou světelnou energií – přístrojem BioStimul. Blahopřejeme!


Akné...

 
 Barbara Kiedroniová (Třinec)
 

Akné kolem úst a nosu. Po 10ti aplikacích biolampy Biostimul ložiska zánětu vyhojená, zůstaly pouze malé červené flíčky. Stačí ještě pár svícení a dohojeno.

Náš komentář


U obdobných potíží, spojených s infekčním postižením pokožky, se snažte zabránit kontaktu aplikační plochy biolampy s postiženou oblastí – dodržujte doporučenou vzdálenost 1 až 2 cm od ošetřovaného místa, zabráníte tak možnému šíření infekce. Samozřejmostí by mělo být též pravidelné používání doplňkového přípravku BioFluid, dodávaného společně s biolampou BioStimul, před i po aplikaci světelné terapie, a to především pro jeho čistící, protizánětlivé a hojivé účinky.


Bércový vřed velký jako dlaň je vyléčený ...

 
 Vlasta Řepová (Jasenná)
 

26. 8. 2002 jsem zakoupila biolampu Biostimul pro svoji matku, která jezdila s velkým bércovým vředem na osvěcování do nemocnice (80 Kč jedno osvícení). Po 14 dnech mi velmi děkovala, protože bércový vřed velký jako dlaň je vyléčený.

Náš komentář


Pro úspěšnost terapie je důležitá pravidelnost ošetření a té lze obvykle při časově i finančně náročném docházení či dojíždění do ordinací dosáhnout jen stěží. Tak proč „nezabít“ dva problémy jednou biolampou a ušetřit tak čas i peníze? U popsaných obtíží aplikujte biolampu pomalým krouživým pohybem na okraje a blízké okolí vředu, centru bércového vředu se na začátku terapie raději vyhněte.


Plíseň byla odstraněna ...

 
 Libuše Kreslová (Chomle)
 

Můj manžel měl 2 roky problémy s meziprstní plísní, začal pravidelně po dobu 14 dní svítit biolampou a výsledek se dostavil. Plíseň byla odstraněna.

Náš komentář


Poměrně často se vyskytující problém, jehož příčinu lze hledat i v dnešním životním stylu. Úspěšnost terapie však nelze očekávat bez patřičné trpělivosti a disciplíny. U plísňových onemocnění či jiných kožních obtíží, u kterých hrozí riziko přenosu infekce, je nutné dbát na to, aby aplikační plocha BioStimulu nebyla v kontaktu s postiženou oblastí. Řiďte se doporučenou vzdáleností 1-2 cm od povrchu a po aplikaci se snažte, aby bylo místo udržováno v čistotě a suchu. Zlepšení stavu urychlíte pravidelnou aplikací BioFluidu před i po použití BioStimulu, a to přímo na postižené místo.


Stržení nehtu u prstu ruky ...

 
 Olga Šebístková (Lubenec)
 

Po chirurgickém zákroku lékaře (stržení nehtu u prstu ruky) jsem 8 týdnů používala 3krát denně 10 min. biolampu Biostimul. Nehet dorostl rychleji, bez obvyklé deformace a dvojité vrstvy. Je silný a lesklý. Jsem s lampou Biostimul velmi spokojena.

Náš komentář


O zásadním vlivu léčebného polarizovaného světla na urychlení zdravého vývoje buněk a obnovu poškozené tkáně se měla možnost přesvědčit paní Šebístková sama na sobě. Stejného účinku můžete s úspěchem využít např. i u odřenin a jiných drobných úrazů, kdy bezprostřední aplikace biolampy výrazně ovlivní jejich rychlé zhojení a zároveň maximálně sníží riziko vzniku jizev. Na čerstvou ránu aplikujte kontinuální režim biolampy, po zacelení rány doporučujeme přejít na režim pulzní.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7


© Copyright 2003 Biotherapy, s.r.o. All Rights Reserved.