cz sk pl eng 
login   heslo   

Pro klientyZkušenosti
Reference
Případové studie
Lékař radí
Nejčastější dotazy
Vademecum zdraví
BiotherapyInfo
Příběhy měsíce
Klub Biotherapy

Vyberte si kategorii:
Kožní (dermatologické) obtíže Gynekologické potíže, těhotenství, porod Postižení pohybového aparátu, bolestivé stavy
Stomatologické obtíže, postižení sliznice dutiny ústní a nosní Ostatní obtíže Veterinární indikace

Vyberte si dle klíče:

Přidejte vlastní zkušenost
» 

ostatní obtíže

  

Pokousání od psa - do 3 dnů zahojeno ...

 
 Stanislava Ročková (Bystřice p.H.)
 

Je toho hodně: blokování krční páteře – mírně ustupuje, léčba plísně nehtu – je u konce, syn po autonehodě – zranění je úspěšně vyléčeno, pokousání od psa - do 3 dnů zahojeno, řezná rána nožem, zranění porcelánem – do 4 dnů zahojeno. Biostimul je skvělý, jsem spokojená ...

Náš komentář


Dokážete si představit účinnějšího „domácího lékaře”? Navíc je na místo i spotřebu energie nenáročný, nárazu odolný a na obsluhu absolutně jednoduchý. Čím dříve na postižené místo Biostimulem posvítíte, tím dříve Vám bude lépe.


Chronická rýma ...

 
 Igor Sýkora (Brno)
 

Často mě bolí obě ramena (klouby) tak, že do určité výšky nemohu zvednout ruku. Po nasvícení z každé strany 5 minut tato bolest poleví a mám pokoj. Léčím se z chronické rýmy a rovněž jsem spokojen – lepší se to.

Náš komentář


U potíží tohoto druhu skutečně oceníte jednoduchost aplikace a vysokou efektivnost působení Biostimulu. Terapii vysocepolarizovaným světlem při omezené hybnosti výrazně usnadní použití mobilního tělového držáku. Zapomenout byste neměli ani na BioGel, jehož použití je vhodné jak po aplikaci, tak i v období mezi jednotlivými aplikacemi Biostimulu.


Astmatické záchvaty a cukrovka ...

 
 Brigita Dufková (Bílá Třemešná)
 

Astmatické záchvaty – po dvou týdnech znatelná úleva, po třech měsících snížení dávky léků a plnohodnotné krásné žití! Ekzémy u dětí – výsledky 100%. Průdušky – za 14 dnů úplná vyhojení. Neopakuje se a je to 7 měsíců a je podzim, kdy se většinou problémy opakují – nic takového. Obtíže pohybového aparátu – páteř, 2x po operaci – myšička Biostimul funguje! Cukrovka – výborné výsledky.

Náš komentář


Takovéto zkušenosti, které dokumentují návrat uživatelů Biostimulu k plnohodnotnému způsobu života, jen znovu a znovu potvrzují obrovské možnosti světelné terapie při léčbě celé řady onemocnění. Někdy opravdu stačí jen pár aplikací a toužebně očekávaná úleva se dostaví velmi rychle. U chronických stavů je však obvykle třeba absolvovat celou doporučenou kúru.
U astmatu lze Biostimul aplikovat jak při akutním potlačování záchvatů, tak při preventivním působení, jehož cílem je jejich výskyt omezit nebo zcela potlačit.


Tenisový loket a zánět středního ucha

 
 Ivo Kowalski
 

Po dvou dnech osvitu pominula bolest tenisového loktu. U tříletého kluka vyléčen zánět středního ucha - a to již po 2 delších aplikacích ...

Náš komentář


Opět jeden z důkazů univerzálního působení tohoto druhu terapie, která zásadním způsobem nerozlišuje, zda se jedná o dětský nebo dospělý organizmus. Doslova a do písmene nás může tato šetrná neinvazivní terapie provázet při řešení širokého okruhu zdravotních obtíží od narození až do důchodu ...


Nachlazení, bolesti hlavy, rýma a bolesti všech zubů ...

 
 Božena Špalková (Buchlovice)
 

Nachlazení, bolesti hlavy, rýma a bolesti všech zubů. Nasvěcování dutin, kořen nosu, strany krku. Denně 3x nasvícení Biostimulem, už po prvním dnu úleva od bolesti, částečné uvolnění nosu. 3 dny stačilo svítit a byla jsem opět v pořádku. Vřelé díky!

Náš komentář


Při silném nachlazení bývá příčinou vzniku bolestivých stavů zastření nosních a čelních dutin. Při správné a včasné aplikaci Biostimulu na více místech v souladu s popsanou zkušeností se vytoužená úleva dostaví obvykle velmi rychle ...


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16


© Copyright 2003 Biotherapy, s.r.o. All Rights Reserved.