cz sk pl eng 
login   heslo   

Pro klientyZkušenosti
Reference
Případové studie
Lékař radí
Nejčastější dotazy
Vademecum zdraví
BiotherapyInfo
Příběhy měsíce
Klub Biotherapy

Vyberte si kategorii:
Kožní (dermatologické) obtíže Gynekologické potíže, těhotenství, porod Postižení pohybového aparátu, bolestivé stavy
Stomatologické obtíže, postižení sliznice dutiny ústní a nosní Ostatní obtíže Veterinární indikace

Vyberte si dle klíče:

Přidejte vlastní zkušenost
» 

ostatní obtíže

  

Snížení glykémie...

 
 Erika Rochlová (Český Těšín)
 

Rameno – zánět. Doktorem doporučen Voltaren. Nepomáhal a bolest neustupovala. Po aplikaci lampičky Biostimul během tří dnů bolest povolila. Mastí budu mazat kocoura.
Vysoký krevní tlak – po nasvěcování za čtyři dny klesnul na 135/75. Doktor mi říkal, že mám tlak jako mladá holka!
Snížení glykémie z 9,8 na 7,6 za čtyři dny! Super bomba!

Náš komentář


U obdobných zkušeností je třeba mít na paměti, že prioritu má vždy aplikace na závažnější onemocnění, které často bývá i prapůvodcem obtíží dalších. K těmto onemocněním patří právě diabetes, a tak je jen přirozené, že po jeho zlepšení dochází rychleji i k ústupu dalších obtíží.


Lampička mi dopomohla k nalezení víry sama v sebe...

 
 Renata Letochová (Dubňany)
 

Jeden den svícení mi pomohl k velkému odhodlání. Zamilovala jsem se a pořád jsem nevěděla, na čem jsem, protože onen chlapec mě pořád bral jako dobrou kamarádku. Po krátkém svícení na solar plexus jsem zažila pocit uvolnění, klidu a rovnováhy. Konečně jsem se odhodlala mu napsat, co k němu cítím. Ať dostanu jakoukoli odpověď, vím, že to nebude bolestivé. Lampička mi dopomohla k nalezení víry sama v sebe. Věřím, že tento geniální přístroj přinese mnoha lidem zdraví, klid a světlo lásky.

Náš komentář


Víra v BioStimul je to, co mají všichni autoři svých vlastních příběhů společné. Jak je vidno, tak „lampička“ dokáže více než jen potlačit fyzickou bolest nebo zacelit povrchové rány. V každém případě pisatelce této zkušenosti držíme, a doufáme, že ne sami, všechny palce! No, a pokud se s námi v budoucnosti podělí o své další zkušenosti, tak se možná i dovíme, jak to všechno nakonec dopadlo.


Hned v začátku jsem zažehnala opar ...

 
 Hana Vajnlichová (Praha 5)
 

Moje první zkušenost byla skvělá – ihned v začátku jsem zažehnala opar, bolesti hlavy! Po návštěvě stomatologa jsem měla natržený koutek – po 5minutovém nasvícení nepříjemná bolest zmizela. Nasvěcuji dnu – chová se ke mně hezky – nebolí! Dceři zmizely praskance na hřbetě rukou a po volejbale (zápase i tréninku) si úspěšně svítí záda.

Náš komentář


Rychlé výsledky po první terapii jsou tou nejlepší zkušeností a jistě i motivací k pravidelnému aplikování biolampy BioStimul. Přidáte-li k tomu ještě jednoduché a bezpečné používání, pak je celkem logické, že se biolampa stále častěji stává první volbou při potlačování všech běžných zdravotních obtíží. Pokud však máte v domácnosti aktivního sportovce, pak se smiřte s tím, že jedna rozhodně stačit nebude a dříve nebo později budete, díky nadměrnému vytížení vaší biolampy, přinuceni k nákupu biolampy druhé!


Jizva se zmenšila ...

 
 Charlotta Junglingová (Varnsdorf)
 

Dcerka má 1,5 roku pooperační jizvu na krku. Po dvou nasvíceních se jizva zmenšila a zjemnila. Druhé, osmileté dceři, nasvěcuji solar (posílení organismu) denně ráno a pociťuje teplo.

Náš komentář


Aplikace biolampy na dětský organismus přináší obvykle rychle viditelné výsledky. Výhodou je i to, že díky rychlejší biologické odezvě můžeme k dosažení optimálního efektu zkrátit aplikaci o zhruba 1/3–1/2 běžně doporučované doby. U starších zanedbaných jizev je kromě trpělivosti velice důležitá především pravidelnost aplikace. Pociťované vnitřní teplo je zřetelným a praktickým důkazem reakce organismu na světlo BioStimulu.


Lépe spím a cítím se celkově lépe ...

 
 Pavel Chládek (Rybniště)
 

Lépe spím a cítím se celkově lépe. Svícení bodu 16 na holeni, zlepšení močení (prostata). Mému synovi Pavlovi zmizela modřina a zmenšily se bolesti nohy (je fotbalista).

Náš komentář


U takového druhu obtíží, jakými jsou poruchy spánku nebo problémy s močením, lze s úspěchem využít jednoduché a časově nenáročné působení na tzv. akupunkturní oblasti. Pro zjednodušení a maximální dostupnost tohoto druhu terapie pro nejširší vrstvu běžných uživatelů biolampy jsme pro vás v návodu k obsluze vybrali dvě desítky těch nejdůležitějších oblastí, vhodných ke stimulaci červeným polarizovaným světlem BioStimulu. K tomuto druhu terapie přistupujeme především u těch obtíží, kdy není možné provádět aplikaci biolampy přímo na jejich zevní projev. Naopak u sportovních úrazů je včasná aplikace přímo na postižená místa zárukou velmi rychlého ústupu bolesti a především snížení rizika vzniku velkého otoku.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16


© Copyright 2003 Biotherapy, s.r.o. All Rights Reserved.