cz sk pl eng 
login   heslo   

Pro klientyZkušenosti
Reference
Případové studie
Lékař radí
Nejčastější dotazy
Vademecum zdraví
BiotherapyInfo
Příběhy měsíce
Klub Biotherapy

Vyberte si kategorii:
Kožní (dermatologické) obtíže Gynekologické potíže, těhotenství, porod Postižení pohybového aparátu, bolestivé stavy
Stomatologické obtíže, postižení sliznice dutiny ústní a nosní Ostatní obtíže Veterinární indikace

Vyberte si dle klíče:

Přidejte vlastní zkušenost
» 

ostatní obtíže

  

Velké problémy se žaludečními vředy ...

 
 Alena Salačová (Milovice)
 

Je mi 49 let a měla jsem velké problémy se žaludečními vředy. Denně jsem užívala léky a někdy i velké dávky. Po 6 týdnech používání Biostimulu mé obtíže zmizely a je mi dobře.

Náš komentář


Pokud dlouhodobě konzumujete léky pro pouhou kompenzaci bolesti, pak je vhodné se zamyslet nad tím, jak dlouho to může organismus vydržet. Chcete-li dosáhnout požadovaného účinku u vředů a podobných problémů trávicího ústrojí, je dobré doplnit terapii o stimulaci reflexních zón na dlaních a ploskách nohou.


Snížil jsem intenzitu kouření ...

 
 Pavel Kyzman (Hodonín)
 

Po 14ti dnech používání pulsního režimu při svícení na solar plexus jsem snížil intenzitu kouření ze 60 na 20 cigaret za den!

Náš komentář


Ne nadarmo je světelná terapie označována jako léčebný fenomén 21. století. Ani okruh obtíží, které je možné pomocí polarizovaného světla biolamp řešit, není definitivně uzavřen. Důkazem toho je i tato velmi zajímavá osobní zkušenost pana Kyzmana. Při aplikaci na oblast solaru plexus je pro dosažení požadovaného efektu zcela dostačující přednastavený základní aplikační interval 5 minut.


Dcera je těžký atopik s potravinovou alergií ...

 
 Jitka Ročňová (Miřetice u Hlinska)
 

Tříletá dcera – těžký atopik s potravinovou alergií – hojení ekzému, zatahování krvácejících ran. Šestiletý syn – bronch. astma, porucha imunity – tlumení kašle, uvolnění hlenů. Já – úraz hlavy a krční páteře – bolesti hlavy, zad, brnění horních i dolních končetin, pocity na zvracení, závratě – po používání ústup bolesti po 3 dnech aplikace. Používáme Biostimul od 10. 12. 2002.

Náš komentář


Pokud budete někdy váhat nad tím, zda je pro váš konkrétní problém terapie polarizovaným světlem vhodná, pak je třeba si uvědomit, že správně položená otázka nezní zda ano či ne, ale pouze „jak?”! Mějte na paměti, že zázraky se nedějí a pokud ano, tak jen a jen ve vašem vlastním těle. To si za pomoci energie dodané BioStimulem dokáže s problémem nejlépe poradit samo.


Vyléčený zánět dutin ...

 
 Josef Javora (Pohořelice u Zlína)
 

Dne 6. 8. 2002 byla dcerou zakoupena biolampa Biostimul. 12. 8. jsme učinili návštěvu v rodině, když dcera měla vyléčený zánět dutin a její otec po šesti dnech konečně mohl vstát bez bolesti a bez berlí z válendy. 9. 9. další návštěva - zeťák ukázal vyléčený tenisový loket a červené žilky v obličeji. S úspěchem se léčí celá rodina a 77letý děda skáče jako zajíc.

Náš komentář


Jediné, co opravdu musíte udělat, aby vám biolampa pomohla, je používat ji. To dokazuje i popsaný úspěšný model – „léčí se celá rodina“. Uvedená zkušenost je jednou z mnoha, které dokazují oprávněnost příměru: „Biostimul – alternativní lékárnička pro celou domácnost“. U seniorů doporučujeme s ohledem na pomalejší biologickou odezvu organismu přiměřeně prodloužit aplikační dobu (o cca 1/3–1/2 běžně doporučované doby).


Glykémie – snížení hladiny ...

 
 Anna Bouchnerová (Varnsdorf)
 

Zlepšení diabetu (prokazatelné při měření hodnot glykémie – snížení hladiny cukru) a celkově se cítím lépe. Nasvěcování akupunkturních bodů – pata 14, zlepšení prokrvení nártu a zmenšení bolesti dolní končetiny.

Náš komentář


Zlepšení stavu a snížení hladiny krevního cukru u diabetiků patří bezesporu k velkým úspěchům světelné terapie. Správný výběr akupunkturních oblastí hraje velice důležitou roli pro celkový úspěch terapie. V návodu uvádíme dvě hlavní oblasti, body 9 a 16, a tři alternativní oblasti, které zařazujte individuálně podle vypozorovaného vlivu na výsledky terapie.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16


© Copyright 2003 Biotherapy, s.r.o. All Rights Reserved.