cz sk pl eng 
login   heslo   

Pro klientyZkušenosti
Reference
Případové studie
Lékař radí
Nejčastější dotazy
Vademecum zdraví
BiotherapyInfo
Příběhy měsíce
Klub Biotherapy

Vyberte si kategorii:
Kožní (dermatologické) obtíže Gynekologické potíže, těhotenství, porod Postižení pohybového aparátu, bolestivé stavy
Stomatologické obtíže, postižení sliznice dutiny ústní a nosní Ostatní obtíže Veterinární indikace

Vyberte si dle klíče:

Přidejte vlastní zkušenost
» 

ostatní obtíže

  

Vysoký krevní tlak ...

 
 Petr Jungling (Varnsdorf)
 

Vynikající zkušenosti. Při lékařské prohlídce mi byl zjištěn vysoký krevní tlak – 160/105, nasazeny léky. Hypothylin 1x1, jež jsem neužíval. Po použití lampy Biostimul na krční tepny oboustranně – 2krát denně, se TK upravil, a to na 140/95, nyní TK 115/80 – léky sníženy na poloviční dávku – 1krát 1/2 tbl.

Náš komentář


Co dodat, snad jen, že gratulujeme. Výrazné snížení dávek léků přináší úlevu pro lidský organismus, a to zejména pro jeho vnitřní orgány (játra, ledviny, žaludek). U aplikace na krční tepny používejte zpočátku biolampu v základním kontinuálním režimu a teprve až po 8–10 aplikacích přejděte na režim pulzní.


Chronická dna ...

 
 Jaroslava Kožíšková (Ústí nad Labem)
 

Chronická dna – pravá noha (palec) a dva prsty pravé ruky (léčení 3 roky). Doba vyléčení: 3 dny po 30 min. (2krát denně).

Náš komentář


Dna je velice nepříjemná bolestivá forma kloubního onemocnění. Pro dlouhodobější efekt terapie je vhodné doplnit aplikace biolampy úpravou jídelníčku (např. snížením konzumace živočišných a mléčných bílkovin a naopak zvýšením podílu zeleniny ve stravě).


Léčba alergií u dětí ...

 
 Jaroslav Kůta (České Budějovice)
 

Během své dnes již téměř 30leté praxe v psychoenergetice a léčitelství jsem se setkal s mnoha způsoby léčby a samoléčby. Zmíním se pouze o léčebných účincích světelné terapie, neboť mi rukama prošla řada bioptronových a jiných lamp, jejichž léčebná účinnost byla opět různá.
Obecně se dá ale říci, že světelná terapie je poměrně slušně účinná, a to zejména proto, že je to terapie organismus šetřící, nepůsobí na organismus destruktivně a je proto vhodná také pro děti a starší lidi. Prototyp biolampy podobné Biostimulu používám již 12 let, poměrně se značným úspěchem, a to zejména pro léčbu alergií u dětí, různých bolestivých stavů, ekzémů – zejména svědivých, všech atopických ekzémů, pro podporu imunity, migrén, akutních zánětlivých stavů, revmatických potíží, svalových bolestí apod.
Postupně jsem vypozoroval, že pokud se používá Biostimul s pulzním režimem a pozvolným pohybem ve směru otáčení hodinových ručiček, dochází znatelně rychleji k utlumení bolesti, svědění a zklidnění. Pokud se Biostimulem otáčí proti směru chodu hodinových ručiček, tedy doleva, může se bolest krátkodobě vybudit, ale lze toho úspěšně využít pro stimulaci například ochrnutí, zmenšení otoků, zlepšení pohybů a jeho koordinace, což lze využít pro podporu léčby například roztroušené mozkomíšní sklerózy a podobných stavů.
Návod, který je k přístroji dodáván, je velmi odborně fundovaný i pro laiky, pro které je přístroj zejména určen, a je dostatečně vyčerpávající. Přístroj, který je příznivě cenově dostupný, je pro širokou veřejnost velmi vhodný, a to jako dobrá podpůrná terapie pro léčbu stanovenou lékařem, kterého ale samozřejmě nemůže nahradit.

Náš komentář


Tato 12letá zkušenost s léčbou prostřednictvím polarizovaného světla biolampy nepotřebuje žádný komentář a velmi kladné hodnocení našeho BioStimulu nás nesmírně potěšilo.
Neméně potěšitelný je i fakt, že světelná terapie je dnes již všeobecně uznávanou léčebnou a preventivní metodou, a to pro odborníky jak z oblasti alternativních, tak i klasických metod léčby.


Je mi 87 let...

 
 Antonín Lichtenberg (Ostrov)
 

Je mi 87 let. Jak poslední léta běží, přicházejí i různé zdravotní problémy. Ať už to byla prostata, nízký krevní tlak, bolesti nohou při chůzi, otoky kotníků, artróza ramenních kloubů, kyčelních kloubů a v neposlední řadě cukrovka. Snažil jsem se těmto nepříjemným nemocem čelit různými zaručenými prostředky, nabízenými reklamními agenturami, za které jsem zaplatil několik set korun. Dospěl jsem však k názoru, že to byly vyhozené peníze, protože bolesti a ostatní zdravotní problémy trvaly dál.

Měl jsem však nakonec přeci jen štěstí a to v podobě koupě zázračného přístroje. Je to BioStimul, systém světelné terapie, světlo, které léčí. Vlastním ho již tři měsíce a výsledky jsou vynikající. Nízký tlak, který mě provázel několik let závratěmi a točením hlavy, jsem aplikacemi tohoto přístroje odstranil za tři neděle. Nyní mám krásný krevní tlak 120 - 125 na 60 - 70. Podařilo se mi také vyřešit problémy s prostatou, kdy jsem musel jít za noc 3-4x na záchod a nyní pouze jedenkrát. Tohoto výsledku jsem docílil za jeden a půl měsíce. Za dva a půl měsíce jsem se zbavil bolestí při chůzi. Předtím jsem po 200 - 400m chůze musel zastavit, abych mohl po určité době v chůzi pokračovat.

Dobré výsledky jsem zaznamenal při aplikaci na posílení imunity, při poruše spánku. Po užití přístroje 5 minut před spaním jsem mohl ovlivnit můj do té doby neklidný spánek. Zlepšil se mi také stav vlasů, které mi již začaly řídnout. Po třiceti aplikacích mám vlasy jako před lety.

Nejvíce si však cením výsledku, kdy se mi podařilo snížit glykemii v krvi. Můj stav 18.8.2003 měl hodnotu 9,9. 14.11.2003 to bylo již 14,8 a při poslední kontrole se mi podařilo snížit hodnotu cukru v krvi na 5,3. Velkým dílem mi k tomu pomohlo kromě zpřísnění diety i aplikace BioStimulu.

Vzhledem k tomu, že přístroj mohu použít v 86 případech zdravotních problémů, je to přístroj k nezaplacení a mohu jej každému doporučit.

Začínající rýma...

 
 German Kopp (Hradec Králové)
 

Začínající rýma, nachlazení a bolesti hlavy – to vše mně po okamžité aplikaci Biostimulu rychle ustupuje. Děkuji za tento skvělý výrobek.

Náš komentář


Včasnou nebo ještě lépe preventivní aplikací BioStimulu můžeme účinně potlačit nachlazení a podobné problémy dříve, než nám jejich první příznaky začnou znepříjemňovat život. Nezapomínejte proto svoji biolampu doma, ale mějte ji pokud možno stále při sobě, abyste ji mohli použít vždy, když to bude třeba.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16


© Copyright 2003 Biotherapy, s.r.o. All Rights Reserved.